عضویت ویژه چیست؟

عضویت ویژه سرویس ویژه ای است که من به همراهان مخصوص خود ارائه میدهم. پس از عضویت، هر ماه خلاصه یک کتاب به روز و معتبر برندینگ و کسب و کار و تبلیغات را به‌ صورت متنی و به صورت مقالات ویژه برایتان ارائه می کنم.

شما با عضویت ۶ ماهه، هر ماه به خلاصه یکی از جدیدترین و کاربردی ترین کتاب‌های کسب‌و‌کار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF دانلود کنید.
همچنین فایل صوتی چکیده کتاب به‌صورت MP3 در اختیار شما قرار می‌گیرد که قابلیت پخش در تمامی دستگاهها و ماشین را دارد.

مقالات در چه زمینه‌هایی هستند؟

مقالات برای کارآفرینان و مدیران و تمامی کسانی که به حوزه کسب و کار علاقه دارند انتخاب شده‌اند. زمینه کتاب‌ها رشد کسب‌و‌کار، کارآفرینی، مدیریت، فروش و بهبود فردی هستند.

آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟

بله. فایل‌های کتاب‌های الکتروینکی با فرمت PDF و فایل‌های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.

آیا با خرید عضویت طلایی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

عضویت ویژه سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های موردنظر را دانلود کنید یا فایلها به ایمیلتان ارسال میگردد.

هر هفته چه چیزی را دقیقا دریافت میکنم؟

خلاصه کتاب به‌صورت کتاب الکترونیکی

خلاصه هر کدام به صورت فایل pdf در ابعاد A4  و با بلاترین کیفیت تهیه شده تا در کامپیوتر، موبایل، تبلت و یا کتابخوانهای الکترونیکی خود آن را مطالعه کنید و یا در صورت تمایل آن را چاپ کنید.

فایل صوتی خلاصه کتاب

خلاصه هر کتاب به صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت در استودیو ضبط و تولید شده است. این فایل ها قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر و تلویزیون و اتومبیل را دارد.

خرید عضویت طلایی

-100%

جدیدترین مطالب اعضای طلایی